بازسازی ساختمان

اپوکسی

اپوکسی, کفپوش اپوکسی, اپوکسی کف, اجرای کفپوش اپوکسی, رنگ اپوکسی, کفپوش اپوکسی چیست, انواع اپوکسی, انواع کفپوش اپوکسی, روکش اپوکسی.
اپوکسی
اپوکسی
اپوکسی
اپوکسی

اپوکسی چیست؟

اپوکسی یا پولی‌ پوکساید، نوعی بسپار ترموست است که از واکنش سخت‌کننده ی پولی‌آمین با رزین اپوکساید حاصل می‌شود. اپوکسی دامنهٔ کاربرد گسترده‌ای دارد، از جمله در مواد چسبهای همه‌کاره و پوشش frp.

مزایای روکش صنعتی اپوکسی

افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی
مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می کند.
سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می نماید.
به صورت یکپارچه و در رنگ های متنوع اجرا می گردد.
با ضخامت ۴ میلیمتر، افزایش مقاومت فشاری بتون را تا ۱۱۰۰ kg/cm2 را در بر دارد.
سهولت در شستشو، حداقل ۲۰ سال عمر مفید و سرعت در ترمیم آن، از سایر امتیازات این پوشش می باشد.

انواع کفپوش اپوکسی جهت سالن های صنعتی

کفپوش گردگیر به ضخامت ۱ میلیمتر، این نوع کفپوش جهت جلوگیری از گرد و غبار بتون بکار می رود.
کفپوش یکپارچه به ضخامت ۳ میلیمتر به صورت صاف دارای مقاومت بالای سایشی و مقاوم در برابر خوردگی، فرسایش و نفوذ روغن، چربی و آب به جسم بتون – ایجاد سهولت در شستشو و امکان دکوراتیو بودن کف. (کفپوش فوق در انواع صنایع از خودرو سازی، داروسازی، صنایع غذایی، صنایع بهداشتی، چاپخانه ای و … کاربرد دارد.)
کفپوش به ضخامت ۳ میلیمتر به صورت معوج (اصطلاحاً پوست پرتقالی) که علاوه بر داشتن خصوصیات روکش صاف از لغزش افراد و ماشین آلات در محیط های خیس و چرب جلوگیری می نماید.
کفپوش نیمه زبر و زبر، کفپوش فوق در ضخامت های بالتر از ۴ میلیمتر اجرا می گردد. روکش فوق دارای مقاومت مکانیکی بالایی می باشد و عدم خش پذیری از دیگر خصوصیات آن می باشد.
کفپوش ضد اسیدی که دارای مقاومت بسیار بالا در برابر عوامل خورنده شیمیایی می باشد.
کفپوش ورزشی که معمولاً از اپوکسی انعطاف پذیر در آن استفاده می شود.
کفپوش آنتی استاتیک که اصطلاحاً ضد جرقه نامیده می شود (مورد مصرف آن در انبارهای مهمات، سالن های مخابرات، اطاق های کامپیوترف اطاق عمل بیمارستان ها می باشد.)
بتون اپوکسی که به ضخامت تقریبی ۲۰ میلیمتر اجرا می گردد و در برابر ضربه های شدید کاملاً مقاوم است.

epoxi-banner

اپوکسی سه بعدی

کفپوش سه بعدی اپوکسی با قیمت استاندارد ، کفپوش سه بعدی با طراحی خلاقانه.
کفپوش سه بعدی
کفپوش سه بعدی
کفپوش سه بعدی
کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی و به بازار آمدن مواد و متریال مختلف و هم چنین روش های مهندسی جدید برای ساخت مکان های مختلف و معماری داخلی، روز به روز توقع بشر از زیبا سازی داخلی مکان ها بیشتر و بیشتر می شود. یکی از روش های زیبا سازی داخلی که امروزه افراد بسیاری به آن علاقه نشان می دهند، استفاده از کفپوش سه بعدی برای زیبا سازی کف مکان های مختلف می باشد. مدل کفپوش های سه بعدی علاوه بر آنکه موجب زیبایی یک مکان می شود می تواند برای ایجاد فضا سازی در محل های کوچک و بزرگتر نشان دادن آنها نیز بسیار مفید باشد. کفپوش سه بعدی این امکان را به شما می دهد که طبیعت و یا هر منظره ای را که دوست دارید به خانه بیاورید و آن را بر روی کف منزل خود پیاده سازی نمایید.

یکی از محل هایی که استفاده از کفپوش های سه بعدی در آن از طرفداران بسیاری برخوردار است، حمام و سرویس بهداشتی می باشد. استفاده از کفپوش سه بعدی در سرویس بهداشتی می تواند زیبایی خاصی به این بخش از خانه بدهد بالاخذ که معمولا پوشش کف در سروریس بهداشتی به دلیل خالی بودن فضا و نبودن وسایل متعدد در این بخش از خانه می تواند نمای خاصی داشته باشد. بیشتر مشتریانی که تمایل به استفاده از کف پوش های سه بعدی برای کف سرویس بهداشتی منازل خود دارند، دوست دارند از طرح های دریا و اقیانوس استفاده نمایند که این طرح ها برای کف پوش های سه بعدی سرویس بهداشتی بسیار مناسب می باشند. دلیل مناسب بودن طرح های دریا و اقیانوس برای کفپوش سه بعدی سرویس بهداشتی آن است که رنگ آبی احساس تمیزی به افراد می دهد.