بازسازی ساختمان

کنیتکس , قیمت کنیتکس , اجرای کنیتکس , انواع کنیتکس

کنیتکس

یکی از خدمات ما نقاشی ساختمان با رنگ کنیتکس است. این رنگ برای نمای بیرونی و داخلی ساختمان استفاد می شود. در ادامه به بررسی نقاشی ساختمان با این نوع رنگ پرداخته شده است. کنیتکس (kenitex) سوراخ ها و ترک های موئی را پر کرده و نواقص ساختمان ها را پنهان می کند. خاصیت آب گریزی کامل دارد این محصول با حلال های مخصوص تولید گردیده و از آب و تینربه عنوان حلال رقیق کننده استفاده می گردد .

برای محاسبه قیمت کنیتکس و کنیتکس نما فاکتورهای مختلفی وجود دارد که باید یک به یک به آنها بپردازیم. کافی است برای قیمت کنیتکس مقالات موجود در بخش کنیتکس را مطالعه نمایید تا با کنیتکس و نحوه اجرای کنیتکس نما آشنایی لازم را پیدا نمایید. ما خدمات رنگ کنیتکس را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای شهروندان عزیز ارایه می دهیم از طریق صفحه تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. برای دریافت سوابق کاری ما از صفحه درباره ما استفاده کنید.

کنیتکس

دوام کنیتکس نما به دلیل مواد نا مرغوب آن بسیار پایین بوده و در کوتاهترین زمان بعد از نصب از شکل خود خارج شده و نما را دچار نقص می نمایید.همچنین نور آفتاب به دلیل دوام پایین  قیمت کنیتکس مصرفی در نما باعث از بین رفتن آن می گردد.

کنیتکس های اکرولیک روغنی سوراخها و ترکهای مویی را پر کرده و نقص های ساختمان ها را پنهان و خاصیت آب گریزی کامل دارد این محصول بر پایه آب(Water Base) و حلالهای مخصوص تولید گردیده و از آب به عنوان حلال رقیق کننده استفاده می گردد. کنیتکس های آکرولیک بعد از استفاده به روی سطوح مختلف آب خود را از دست داده و به فیلمی یک دست و بسیار مقاوم تبدیل می گردد. کنیتکس های آکرولیک روغنی دارای تمام ویژگی کنیتکس های روغنی می باشند. اين محصول بر پايه رزيه هاي اكريليك پايه آب بوده و در ساخت آن از پوشش دهنده هاي آلي و معدني پایدار در برابر نور خورشيد و اشعه ماورا بنفش و شرايط جوي معتدل استفاده شده است. اين رنگ داراي پوشش بهتر و خواص فيزيكي و مكانيكي بالا بوده و چسبندگي بالايي بر روي سطوح سيماني و بتوني و قليايي مي باشد. اين رنگ به طور کلی سازگار با محيط زيست مي باشد.

در اجرای نمای کنیتکس برای بهره بردن طرح خاص و انحصاری از قائده ای پیروی نمکند ولی دارای طرحهای متفاوت و زیبایی می باشد. کنیتکس نما دلیل شکل خاص خود و همچنین زبر بودن سطح آن از جرم پذیری بالایی برخوردار بوده لذا ممکن است نسبتا در مدت زمان کوتاهتری نسبت به سطوح صاف رنگی تغییر رنگ داده است.

کنیتکس

بررسی مزایا و معایب کنیتکس

یکی از جالب ترین ویژگی کنیتکس درباره محل کاربرد آن می باشد. کاربرد کنیتکس در همه جاست. از سازه های خشن و دارای شرایط مهم همچون تونل ها و سازه های بتنی  گرفته تا محیط داخل و خارج منازل، رستوران ها و فروشگاه های مختلف. جدای ازپایداری و سایر ویژگی های یاد شده این رنگ، ویژگی زیبایی  و جلوه بی نظیر آن ویژگی دیگری است که آن را از سایر رنگ ها ممتاز می سازد.

انواع کنیتکس

وجود میلیونها دانه رنگی که تشکیل دهنده این رنگ می باشند، ظاهری بی همتا برای آن ایجاد می کند. همچنین استفاده از کریستال در اجرای  این رنگ (توسط پمپ های هوا و پیستوله های ویژه)، نوع تزئینی آن را  ایجاد می کند که آن نیز در زیبایی این رنگ نقش مهمی ایفا می نماید. نحوی اجرای کنیتکس با همراهی پمپ های هوا دستگاه های میکس و جای دهنده رنگ و پیستوله های ویژه و کنیتکس کار حرفه ای برای پاشش رنگ  انجام می گیرد .

کنیتکس

کنیتکس روغنی

این بخش از کنیتکس هم برای داخل ساختمان و هم برای بیرون ساختمان مورد استفاده می باشد و مهمترین ویژگی آن آب گریز بودن آن می باشد و مهمترین عیب آن علاوه بر گرانی بنزین و بوی نا مطبوع و دیرخشک شدن آن اینست چون با بنزین حل و رقیق می شود تا کاملا خشک نشده باشد با کوچکترین جرقه ای حتی با زدن گلید برق شعله ور شده و در محیط های سر بسته خسارات جبران ناپذیری را به وجود می آورد.

کنیتکس پلاستیک

این بخش از کنیتکس برای داخل ساختمان و جای که در معرض آب نباشد مورد استفاده قرار می گیرد مهمترین ویژگی آن عدم وجود بوی نامطبوع و عدم اشتعال و خشک شدن سریع و حل و رقیق شدن با آب می باشد و مهمترین عیب آن آب گریز نبودن آن می باشد به این صورت که اگر در معرض آب قرار بگیرد رطوبت آب را در خود جذب می نماید و کم کم حالت چسبندگی خود را از دست خواهد داد .

کنیتکس اکرولیک

این نوع کنیتکس هم برای داخل و هم برای خارج ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد مهمترین مزیت این نوع کنیتکس آب گریز بودن خشک شدن سریع عدم وجود بوع نامطبوع و عدم اشتعال می باشد. باید توجه داشت که کنیتکس را به کمک مخزنهای پمپ باد و قیفهای مخصوص به دیوار یا سقف می پاشند. برای اینکه دانه های کنیتکس به اطراف (در و پنچره و چمن یا کف …….) پاشیده نشود آنها را تا 15 متری محل کار با را می پوشانند.

كنیتكسهای روغنی پوشش و نگهدار بسیار زیبائی برای خارج و داخل ساختمانها می باشد . پایداری آن و استحكام كنیتكس روغنی در مقابل عوامل جوی ملی چندین سال گذشته كنیتكس روغنی را به عنوان پوشش و نمای ویژه ساختمان در اكثر كشورهای جهان معرفی نموده است. كنیتكسهای روغنی به خاطر تركیب شیمیائی مخصوص آن واتر پروف بوده و در مقابل عوامل جوی كاملاً مقاوم می باشد همچنین كنیتكسهای روغنی به علت سبكی و وزن مخصوص آن بر روی ساختمان بار كمتری وارد و برروی سیمان، چوب، آهن، آردواز، گچ، ینلهای گچی، بتون، جداول خیابان و غیره به رنگهای تنوع به راحتی قابل اجراء می باشد و 8 ساعت پس از اسپری شدن خشك و استقامت نهایی آن پس از 1 ماه حاصل می شود. قابل ذکر است كه هر كیلوگرم كنیتكس نوع سوپر 5/1 م.م، ممتاز 30/1 م.م و درجه یك 15/1 م.م را پوشش می دهد.

کنیتکس

 ویژگی های کنیتکس اکریلیک آبتیک :

  • 100% قابل شستشو
  • سرعت خشک شدن بالا
  • سهولت اجراء
  • قدرت پوشش بسیار عالی
  • جلوه شکیل مات با اندک انعکاس نور
  • سازگار با محیط زیست
  • بدون بوی نامطبوع
  • قابلیت انعطاف با خاصیت پرکردن و باز نشدن ترک های مویین

مشخصات عمومی کنیتکس

 كنیتكس حلال آب بعنوان نمای داخلی ساختمان جهت محفاظت و قشنگی و بعنوان آخرین پوشش بكار می رود كه به صورت خمیر دانه دار و بوسیله كمپرسور و پیستوله مخصوص بر روی نمای داخلی ساختمان افشانده می شود و قادر است سوراخها و تركهایی را كه بر اثر انقباض و انبساط بوجود می آید پركرده و نقص های ساختمان را پنهان كند. كنیتكس های حلال آب 6 ساعت پس از افشاندن در تماس خشك به نظر می رسد و استحكام نهایی پس از یك هفته حاصل می شود. كنیتكس حلال آب مانند كنیتكس اصل و اكرولیک بر روی هر چیزی كه ثبات فیزیكی داشته باشد قابل اجرا است.

کنیتــکس نیز نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می‌گردد. این محصول تركیبی از كربنات كلسیم ، پیگمنت‌های AntiUV ، رزین آكریلیك ، تالك ، روان كننده‌ها و افزودنی‌های دیگر می‌باشد. این محصول با وزن بسیار كم و ویژگی ضد آب ، قابلیت انعطاف پذیری زیادی داشته و با تنوع رنگ و سادگی خاص خود در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی مورد استفاده قرا گرفته است. یكی از علل عمده گرایش مصرف كنندگان در سالهای اخیر به این محصول ، قیمت پائین آن نسبت به دیگر محصولات مشابه بوده كه از روزهای آغازین تولید و عرضه آن به بازار مصرف باعث گردید تا بطور چشمگیری مورد توجه عموم قرار گرفت تا زیبنده پروژه‌های كوچك و بزرگ ساختمانی باشد. رنگهای شاد ، زنده و ساده کنیتـکس آن را از محصولات دیگر متفاوت ساخته است .

ترکیبات در کنیتکس نما

ترکیب استفاده از رنگهای کنیتکس برای سقف و رولکس برای بدنه می تواند جلوه ای عالی برای هر مکانی ایجاد نماید. رولکس علاوه بر این دارای مزیتی نسبت به کنیـتکس می باشد و آن اینکه رولکس مورد اجرا می تواند شامل دو رنگ مختلف باشد. این ویژگی از اجرای چند گامی رولکس حاصل میشود و بدین ترتیب می باشد که می توان یک رنگ به عنوان رنگ زیرین و رنگی دیگر برای نقوش رویه (اصطلاحا گل‌های رویی رولکس نامیده می‌شوند) انتخاب کرد (برای مثال ترکیب رنگی کرم باز برای زیر و سفید برای گلهای رویی) و پس از تمامی این ها لایه چسب مخصوصی (DM5) که (با توجه به محل اجرا) بر روی این رنگ قرار  می دهد آن را همچون سرامیک شفاف و چشم نواز می سازد.

کنیتکس

نکات مهم کنیتکس :

ترکیب مواد این محصول وهمچنین درجه غلظت آن نکته بسیار ویژه ای است زیرا تغییرات غیر مجاز در غلظت و ترکیبات سازنده این محصول می توانند نقش مستقیم در تضعیف دوام و کیفیت این رنگ داشته باشد و حال آنکه متاسفانه ظاهر رنگ غیر استاندارد با رنگ دارای فرمول و غلظت صحیح تقریبا یکسان می باشد و تفاوت این دو پس از اجرای کار و گذشت زمان (عموما در کوتاه مدت) مشخص می شود و آن موقعی می باشد که صاحب کار علاوه بر ضرر مادی دچار مشکل برای بر طرف سازی عیب های کارش خواهد شد. این عیوب می تواند از تغییر رنگ بعضی قسمتهای کار یا پوسته شدن شود.

به طور کلی این گونه کارها توسط افرادی که مکان مشخصی برای ارائه خدمات خود ندارند اجرا می گردد و پیگیری امر برای دریافت خسارت کار بی ثمری است. بنابراین به تمامی صاحب کاران گرامی توصیه می شود که با تحقیقات و اطمینان نسبت به مجری کار دست به انجام رنگ آمیزی ساختمان و بنای خود با رنگهایی همچون کنیـتکس، رولکس و رنگ های پاششی غیر صنعتی دیگر بزنند. هر چند که این مهم برای رنگهای صنعتی نیز برقرار می‌باشد ولی سو استفاده در غلظت و مواد ترکیبی کنیتکس ، رولکس و سایر رنگ های پاششی غیر صنعتی بیشتر دیده خواهد شد.

 قیمت کنیتکس نما :

کنیتکس نما دارای ویژگی های خاصی می باشد که در قیمت کنیتکس در بازسازی ساختمان تاثیر گذاشت است. برای اطلاع از ویژگی های کنیتکس نما کافیست مقالات قسمت کنیتکس ها مطالعه نمایید تا ضمن بالا بردن اطلاعات از کم و کیف قیمت کنیتکس نیز مطلع گردید.

مقالات کنیتکس

آگوست 21, 2017

رنگ آمیزی در چیدمان خانه

نکته اساسي اينجاست که بايد به چيدمان خانه ، دکوراسيون، رنگ مبل‌ها، اندازه اتاق‌ها و ارتفاع سقف‌ها نور وروشنايي بيش از هر چيز ديگري توجه شود.علاوه بر اين‌ها رنگ‌ها بر روح و روان و رفتار مان اثر مي‌گذارند و اگر در دراز‌ مدت در پرتو رنگي خاص باشيم روحياتمان به سمت انرژي‌هاي نهاني آن رنگ متمايل خواهد شد. رنگ‌ها اثرات […]
آگوست 21, 2017

رنگ آمیزی دستگیره ها

قبل از شروع کار بايد دستگيره ها و قسمتهاي فلزي ديگر مانند ذره بين، جاي کليد و.. را از درب جدا کنيد و لولاها را با يک ماده مناسب مانند دو-سه لايه چسب ميسکيت (چسبي با پايه آمونياک که با قلم موي نقاشي روي محل مورد نظر ماليده شده، پس از خشک شدن حالت لاستيکي پيدا کرده و مي‌توان آنرا […]
آگوست 21, 2017

رنگ آمیزی با رنگ قرمز

به طور خلاصه رنگ قرمز ، باعث مي‌شود که حرارت و دماي بدن انسان بيشتر شود و گردش خون و جريان آن را سريع تر مي‌سازد و براي افرادي که داراي فشار خون پاييني … رنگ قرمز يا سرخ در قیمت نقاشي ساختمان رنگ سرخ بي‌ نهايت روح افزا و جان بخش است. زماني که در مکاني با اين رنگ […]
آگوست 21, 2017

قلم مخصوص رنگ آمیزی

قلم مخصوص موهاي شسته شده را در دستمال کاغذي هوله اي بپيچيد و به صورت افقي در گوشه اي بگذاريد تا خشک بشوند. در اينجا به شرح تکنيکهاي ريز در هنگام نقاشي انواع سطوح مختلف خواهيم پرداخت: نقاشي کابينت، سقف و آجر: ه گفته متخصصين نقاشي و دکوراسيون منزل، هر سطحي قابل رنگ شدن است، اما، نکته بسيار مهم اين […]
آگوست 21, 2017

سه دست رنگ در رنگ آمیزی

پس از زدن رنگ آستري مناسب، دو يا سه دست از رنگ مورد نظر خود را به سطوح بزنيد تا مطمئن شويد که رنگ کابينتها در مقابل استفاده هر روزه دوام خواهد يافت. طبعا هرچه تعداد لايه هاي رنگ بيشتر باشد، دوام آن هم بيشتر خواهد شد. به گفته هيرش ” يک لايه رنگ پس از خشک شدن تنها به […]
آگوست 21, 2017
بازسازی ساختمان داتیک

لکه در رنگ آمیزی ساختمان

هيرش رنگ آستري با مواد پوشاننده لکه را توصيه مي‌کند تا هر لکه دوده را نيز بپوشاند. هنگام انتخاب رنگ توجه کنيد که هر چقدر براقي رنگ بيشتر باشد، بيشتر در مقابل دوده مقاومت مي‌کند. سانتوس رنگهاي پر جلا يا نيمه براق را توصيه ميکند. براي رنگ اميزي منزل قطعات فلزي ميتوانيد از رنگهاي مقاوم در برايبر حرارت نيز استفاده […]
کنیتکس - خدمات کنیتـکس - قیمت کنیتکس - کنیتـکس ساختمان - کنیتـکس در تهران - کـنیتکس در کرج - مزایا کـنیتکس - ویژگی کنیتکـس - نما - کنیتکس نما - تهران - کنیتـکس نما کرج - کنیتکـس نما ارزان - قیمت - قیمت کنـیتکس - تهران - قیمت کنـیتکس کرج - محاسبه قیمت کنیـتکس

خدمات شرکت داتیک عمران